Sosyal Sohbet Siteleri - CHAT - Turkchet.com

Sosyal Sohbet Siteleri – CHAT – Turkchet.com

Sosyal Sohbet Siteleri – CHAT – Turkchet.com

ScanX     05-09-22     Sosyal Sohbet Odaları, Sosyal Sohbet Siteleri     Sosyal Sohbet Siteleri – CHAT – Turkchet.com     162 Defa Okundu

Sosyal Sohbet Siteleri

Sosyal olarak chat sohbet odaları , sohbet yeri , muhabbet sohbet odaları , türk chet , türk yeri sohbet odaları ararız. Ama hayatınızın neyi gerektirip neyi gerektirmediğini bilmediğimiz den önümüze çıkacak olan hiç bir şey bilemeyiz. Sosyal aktiviteler insanın içine rahatlık verir. Bu yüzden sosyalleşmeyi az da olsa bazı zamanlar yapmalıyız. Günümüzün en güzel anlarını sosyal medyada geçirdiğimiz den sosyalleşmeyi de sosyal medyadan arıyoruz. Ama maalesef gerçek hayattan koptuğumuz’un farkında bile değiliz.

Bizler sosyal medyaya fazla takılmayın aslında birebir sohbet etmeyi , gezmeyi , yemek yemeyi , arkadaşımız ile zaman geçirmeyiz , ailemize zaman ayırmayı sanal ortamda olan sohbet odalarına tercih etmeliyiz. İnsanın gerçek ortamdan kopması demek kendisinin gerçek yaşantısını unutması demek manasında ki kısassa eş değerdir. Bizler sanal ortamda her ne kadarda olsak da ailemizi örf adetlerimizi , gerçek yaşantımızı unutmamalıyız.

Gerçek yaşantı demek insanın his ve duygusal ortamında olan en güzel bağ ve kurulu dur. Kurduğumuz düzen itibari ile aile içerisinde olan sohbetlerin aslında gerçek sohbet olduğunu zaman ile yıllar sonra anlıyoruz. Değer vermek ve değer kazanmak kıssasındaki aile büyüklerimizden sohbet ederken ve değerlerimizin farkına varırken anlarız sevgili dostlar. Sosyalleşme açısından her zaman insan sosyal bir ortam kuramaz ama bunu bulmak ve kurma için zaman ayırmanızda fayda vardır. Kültür farklılıkları olsa bile anlaşma farklılıkları bazı yörelerde olmaması gereken bir durumdur.

Herkesin kültürü farklı ama dil aynıdır. Bu yüzden anlaşmamazlık diye bir şey sohbet ederken söz konusu olmaması gerekir. Herkesin kendisine düşeni yapması sohbet ederken anlaşmak istemesi aradaki kültür farklılığı veya kişisel isteklerin farklılığı aradaki muhabbeti bozamaz. Bu yüzden elinizden gelen en iyi sohbeti kurmaya Sözen göstererek arada çıkan sorunların ortada kalkmasını sağlamalıyız.

Sevginin temelini oluşturan saygı , tatlı dil , güzel sözdür. Geleceğe giden yolda ilerle kayıt ederken aklınızdan geçen her sözün söylenmemesi gerektiğini kırılan insanlardan , kırılan kalbimizden veya kırdığımız insanlardan öğreniriz. Buda iyi bir göstergedir aslında. Bunun farkında olmaz isek böyle durumlara devam eder ve arada olan anlaşmasızlıklar önüne sohbet ederken ise geçirmeyiz.  http://www.Turkchet.com Sosyal Sohbet Ailesi olarak Biz bize düşeni en iyi şekilde ifade edelim gerisi kendiliğinden oluşum sağlayacaktır…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

TurkChet.com

Sohbet odaları internette yazılı sohbet edebileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir sohbet ortamı sunmaktadır.

Sayfalar

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

         

© Copyright 2022 - Tüm hakları saklıdır.

sohbet odaları chat sohbet mobil sevgi muhabbet sohbet odaları chat odaları mobil odaları