Turkchet - Gerçek Mobil Muhabbet Sohbet Odaları

Turkchet – Gerçek Mobil Muhabbet Sohbet Odaları

Turkchet – Gerçek Mobil Muhabbet Sohbet Odaları

ScanX     11-06-22     Chat Odaları, Mobil Sohbet Odaları, Sohbet Odaları     Turkchet – Gerçek Mobil Muhabbet Sohbet Odaları     313 Defa Okundu

Gerçek Mobil Muhabbet

Gerçek Mobil, Gerçek Muhabbet adresi olan http://www.Turkchet.com güzel , kendisi özel olan herkese selam sevgi sunar bugünkü makalemize kaldığımız yerden devam ederken iyi günler dileyerek yazımıza başlamak istiyoruz. Sanal alemde olan herkesin doğasında olan sohbet etme alışkanlığı olan sohbet tarzı herkesin yapısı gereği kendi düşüncesi ve iradesi ile devam eder. Buna kimse karşı koyamaz.

Ama sanal ortamda karşı konulacak beden kuralsızlıktır. Anlaşmak veya anlaşamamak kişilerin birbirine verdiği zıt tutum veya anlayışlı tutum olarak ikiye ayrılır. Zıt tutum kişilerin anlaşma noktası olan sohbet diyalog muhabbeti çekilmez ve anlaşılmaz hale sokar. Anlaşmalı tutum ise ikili ilişkiler veya toplum arasında olan sohhet huzurlu ortama çıkar. Buna bizim karar vermemiz doğal itibari ile kendimize aittir.

Biz stresli yapıya sahip insanlarız. Bizi strese sokanların bizi anlamasını beklemek bence saçmalıktır. Bu saçmalık sadece bize kendimize zarar verir. Uykusuz bir gece , yorgun bir ruh bizi bekler bu sayede. Bu tamamı ile karşı tarafın veya kendimizin bize verdiği zulümden başka bir şey değildir. Acı ama gerçek olan kendimize ettiğimizi bize başkası etmiyor. Bu bizim bize verdiğimiz en acı gelen zararımızdır.

Sohbet Odaları

Bizi anlamayanı anlamaya çalışmak inanın bencilliğin ta önde gelenidir. Yorgunluk, stres , gerginlik bizi bekler böyle. Boş verin verebildiği biz kadar. Sona doğru gidin. Kimse sizden kıymetli değildir. Sohbet odalarında sizi anlayan varsa vardır , yoksa yoktur. Kendinizi yormamaya çalışın destekte bu olmuyor. Bazen ağlamak olan iç sesi , bazen kendimize gelemeyen aklımız bizi o kadar zorlar’ki , anlatmaya çalıştıklarımızı anlatmak için kendimizi sıkarız.

Bu işte doğamızda vardır. Yapacak bir şey yok. Çekeceksek çekeceğiz. Gerektiğinde ders almak bizim kendimize en iyi ders olacaktır. Kimsenin kimseye zulüm etmesine sohbet ederken gerek yoktur. Bu hayatın genelinde olan yaşam tarzıdır. Makale yazarken neler yazmak istediğimi kurgularken herkese ders olması niteliğinde bir anlatım yapayım istedim.

Hayat bu işte. Hayat işte . Kimine hoş sedali , kimisine acı dünyalı ola bilir sevgili dostlar. Ama Bizler ne yapa biliriz peki bu konuda. Kesinlikle rahat olup stres yapmadan sanal sohbet platformlarında keyfimizi çıkartmaya bakacağız. Sizler kendinize iyi bakın, Hoşça vede dostça kalmanız dileklerimizle kalın sağlıcak ile.

 

Gerçek Mobil Muhabbet Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (10 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

TurkChet.com

Sohbet odaları internette yazılı sohbet edebileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir sohbet ortamı sunmaktadır.

Sayfalar

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

         

© Copyright 2022 - Tüm hakları saklıdır.

sohbet odaları chat sohbet mobil sevgi muhabbet sohbet odaları chat odaları mobil odaları