Kameralı Sohbet Sesli Sohbet Görüntülü Chat - TurkChet.Com

Kameralı Sohbet Sesli Sohbet Görüntülü Chat – TurkChet.Com

Kameralı Sohbet Sesli Sohbet Görüntülü Chat – TurkChet.Com

ScanX     05-06-22     Chat Odaları, Kameralı Sohbet Odaları     Kameralı Sohbet Sesli Sohbet Görüntülü Chat – TurkChet.Com     237 Defa Okundu

Kameralı Sohbet Sesli Sohbet

Cet , chet , muhabbet , sohbet ideal olursa sohbet yeri Türk örf adetlerine uygun olur ise burada olan sohbet tamamen kişilerin birbirine yatkın olmasına sağlar. Biz bu yüzden ideal olamaya ideal bir sohbet kurmaya başlıca kendimizi düzene almak zorundayız. Düzensiz bir ortamda chet yapmak , o ortamda muhabbet kurmak zor olacağı için ideal değilde agresif bir ortam ortaya çıkar. Buna bizler bazen engel olamayız. He ne kadar uyarı versek de bazılarımız negatif yapılı olduğu için sohbet ortamı tam gergin bir ortama dönüşüm sağlar. Bu yüzden gerginlik rahatsızlık verir ve ortamda huzur kalmaz.

Bizler yetişkin birer birey isek kimsenin olduğu ortamı kendi ego kibir gurur sinirlilik yüzünden rahatsız olmasına izin veremeyiz. Bizler burada bu yüzden varız. Rahat edemezsek o zaman sanal ortamda ne işimiz var değil’mi. Bizler ideal olmalı ve örnek olarak muhabbet ederken sohbetimizde seçkinliğe karşı tarafta olan kişiler veya birey arkadaşlarımıza öğretmeliyiz. Yetişkin olmak yaşı tecrübesi olanlarda daha çok olur. Yetişkin birilerinin çok akıllı olacağını göstermez.

http://www.Turkchet.com Kameralı Sohbet, Sesli Chat Odalarımızda Bazı sohbet arkadaşlarımız yaşı küçük olsa’da , bazı olgun arkadaşlarınızdan daha çok yetişkindir. Bizler bunları görerek, öğrenerek bazen bize uyum sağlayanı severiz. Sevgi saygı karşılıklı olur. Ama bazılarını sevemeyiz  ayrı bir durumdur. Sevmesek bile sevmediğim sohbet arkadaşlarımıza saygılı olmalı ona karşı kullandığımız söz içeriklerimize dikkat etmeliyiz.

Görüntülü Chat Odaları

Görüntülü Chat Odalarımızda İdeal bir insan böyle olmak zorundadır. Her açıdan bizler can sıkıntılarımızı sonuçta atmaya geldiğimiz sohbet odalarımızda canımız sıkılır ise sohbet ortamına gelmek istemeyiz. Bu nedensiz bir sebep tir. Kimseyi aklı selim olarak asla değiştiremeyiz. Herkesin hür özgür bir yapısı ve doğuştan gelen huyları var. Sohbet odalarımızda huysuz olanlar negatif , huyu güzel olan arkadaş ise pozitif enerji verir bize.

Değerli arkadaşlar gününüz böyle süre gelirken yıllar ve günler ardımızda birer zincir halkası gibi uzar ve gider. Uzayan yıllara inat , dostluklarımız  daima uzun , hayatınız mutlu , yaşantınızda ise sevdikleriniz , aileniz sizinle ömür boyu olmadınız temenni ederiz. Aile kavramına önem verelim. Ailemiz bizi biz yapan tek değerdir. Bunun önünde olan değer asla olmamalıdır. Aile bulmak kolay değildir sevgili dostlar. Bu yüzden size büyüklerimize saygı da kusur etmeyelim. Yaşlı olanlarımız olan anne , babalarımızı gözetleyip koruyalım ilgilenin olur mu. Giden değer kaybolunca yerinden belli olur. Yaşarken kıymet bilmek bize kural olsun. Kolay gelsin.

 

Kameralı Sohbet Sesli Sohbet Görüntülü Chat

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

TurkChet.com

Sohbet odaları internette yazılı sohbet edebileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir sohbet ortamı sunmaktadır.

Sayfalar

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

         

© Copyright 2022 - Tüm hakları saklıdır.

sohbet odaları chat sohbet mobil sevgi muhabbet sohbet odaları chat odaları mobil odaları